Ремені приводні плоскі синтетичні

Sinteticheskiy-remen
Nylon_belt

НПК ХТС реалізує широкий асортимент приводних ременів з поліаміда.Такий тип ременів добре відомий своєю надійністю і тривалим терміном служби в найскладніших умовах експлуатації: цілодобове виробництво з великими навантаженнями на устаткування.

  • Конвеєрне обладнання
  • Трансмісія
  • Промислове обладнання
  • Автомобілі

Синтетичні приводні ремені

Поліамідні ремені застосовуються там де ремені загального призначення (поліестерові ремені) не можуть впоратися з навантаженням. Поліамідні ремені виділяються своїми чудовими демпфірувальними характеристиками: тягові шари поліамідних синтетичних ременів є високоеластичними і можуть витримувати періодичні перевантаження, що запобігає їх залишкове подовження. Плоскі ремені, виготовленими з поліамідного листа, мають особливо міцні краї, жорсткі в поперечному напрямку і міцні. Поліамід надійний і має тривалий термін служби. Він може працювати в різних умовах і добре дає собі раду в екстремальних умовах з переміжною перевантаженням і високими температурами.

Арамідна трансмісійні ремені є хорошим вибором для довгих пасів з коротким натягом і високою точності, що важливо при критичною величині числа оборотів і швидкості ременя. Арамідна тканина здатна витримувати значне збільшення зусиль при роботі.