Фасувально-пакувальне обладнання для цементу

Оборудование для фасовки в мешки
Оборудование для фасовки в мешки
Оборудование для фасовки в мешки
Оборудование для фасовки в мешки
Оборудование для фасовки в мешки

Устаткування для фасування цементу в клапанні мішки

НПК ХТС вже більше 10 років виробляє установки для розфасовки цементу в клапанні мішки. Наше обладнання протягом тривалого часу працює на виробничих підприємствах з розфасовки цементу.
Завдяки використанню мікроконтролера і тензометричних датчиків, в виробленому нами обладнанні для фасування цементу, воно поєднує в собі обидва необхідних якості розфасовувальної машини: точність фасування цементу і високу продуктивність.

Виробляєма нами машина для фасування цементу проста в експлуатації, для її обслуговування не потрібно кваліфікований персонал.
Порядок роботи оператора, обслуговуючого машину для розфасовки цементу, складається з декількох простих кроків:

  • оператор встановлює на панелі управління необхідну вагу розфасовки цементних мішків; </ li>
  • оператор одягає клапанний мішок на роздатковий патрубок; </ li>
  • натискає на важіль включення расфасовочного пристрою; </ li>
  • знімає наповнений цементом мішок з роздаткового патрубка, відправляючи його або далі по стрічковому конвеєру на склад, або складаючи поруч на паллету. </ Li>
    </ Ul>
    Розфасовувальний верстат може обслуговуватися одним оператором або двома.

Дане обладнання є основною частиною комплексу, що виконує завдання з вивантаження цементу з вагона хопера, із здійсненням процесу фасуванням цементу в клапанні мішки.
При необхідності дане устаткування доповнюється стрічковим конвеєром, для переміщення розфасованих мішків на склад, а також установкою для розвантаження цементу з вагонів хоперів, тим самим створюється повний цикл виробництва – бізнес на фасування цементу.
НПК ХТС надає весь набір обладнання, необхідного замовнику для реалізації такого завдання. Ми виробляємо пристрої для розвантаження вагонів з цементом. Установки виготовляються як в стаціонарному так і в мобільному виконанні.
Бізнес фасування цементу є прибутковим підприємством, де прибуток забезпечується за рахунок відсутності необхідності платити за кваліфіковану працю.
Якщо ви хочете уточнити всі деталi лінії для фасування цементу (ціни, складові елементи лінії, терміни пусконалагоджувальних робіт) телефонуйте нам. Фахівці НПК ХарьковТрейдСервіс допоможуть вам вибрати оптимальний варіант схеми лінії для фасування цементу.