Стрічкові (конвеєри) транспортери

Cтрічкові конвеєри

Применение ленточных конвейеров

Конвеєр для складу: оптимальне рішення для реалізації самих різних завдань з переміщення вантажів усередині складу, а так само відвантаження вантажів через приймальні рампи складських приміщень.
Правильно зібрана транспортна лінія в складі вирішує завдання по переміщенню вантажу з мінімальною участю живої робочої сили.
Стрічкові транспортери на складах використовуються як для переміщення самих вантажів, так і для переміщення коробок.
В умовах застосування конвеєрного устаткування, для переміщення вантажів усередині складських приміщень, в рази збільшується швидкість комплектації і відправки вантажів.

Стрічкові транспортери працюють на самих різних підприємствах виробництва: виробництво обладнання, виробництво пелет або ж деревної стружки, вторинна переробка відходів, з їх допомогою здійснюється транспортування різних матеріалів, що беруть участь на різних етапах самого виробничого циклу, транспортери беруть участь в переміщення готової продукції.

Найбільш часто вживаним пристроєм в сільському господарстві і тваринництві є стрічковий транспортёр.Будучи простим і надійний пристроєм транспортер зменшує частку ручної праці тим самим скорочуючи собівартість кінцевого продукту.
Області застосування стрічкових транспортерів: переміщення зерна на елеваторах, транспортування кормів і видалення відходів на фермах, переміщення сільськогосподарської продукції від місця збору врожаю до місця зберігання.

Виробництво і переміщення багатьох типів будівельних матеріалів будується за схемою з використанням стрічкових транспортерів.
Пісок, цемент, будівельні суміші, асфальт а також кускові будівельні матеріали: все це переміщається на підприємствах з виробництва та фасування будівельних матеріалів за допомогою стрічкових конвеєрів.

Ленточный конвейер стационарный
Ленточный конвейер с пищевой лентой

Вибір типу стрічкового конвеєра

Вибір за типом транспортера, шириною стрічки, потужності приводу

Залежно від того скільки вантажу (його розмірів) повинна переміщати конвеєрна лінія здійснюється вибір ширини конвеєрної стрічки.
Також вибирається то що буде визначати швидкість руху конвеєрної стрічки – потужність приводу і його тип (прямий або через редуктор).
Цю інформацію замовник надає в опитувальному аркуші при замовленні стрічкового транспортера.

Залежно від того де буде працювати транспортер здійснюється вибір типу конвейера. Якщо є необхідність в постійному переміщенні конвеєра – то тоді вибір за мобільним стрічковим транспортером.
Якщо ж транспортуючий пристрій буде працювати в стаціонарному режимі тоді природним вибором буде вибір стаціонарного типу переміщуючого пристрою.
На користь стаціонарного транспортера каже його низька вартість в порівнянні з мобільного установкою конвеєра такого ж класу ширини транспортерної стрічки і такої ж потужності приводу.

Для правильного вибору типу стрічки конвеєра необхідно врахувати багато чинників: тип переміщуваного вантажу, довжина конвеєрної лінії, натяг конвеєрної стрічки, кут нахилу і швидкість переміщення стрічки, умови роботи транспортера (вулиця або всередині приміщення).
Залежно від кута нахилу стрічкового транспортера приймається рішення про встановлення на конвеєрну стрічку скребків.

Виробництво транспортерів (конвеєрів) пересувних і стаціонарних

Наша компанія займається виробництвом транспортних механізмів. Одним з основних напрямків є виробництво конвеєрів стрічкових і комплектуючих до них.
Ми можемо і вміємо вирішувати різні завдання, що виникають в технологічних процесах, які передбачають транспортування вантажів, сировини, виробів, готової продукції.

Проектування, розробка, виготовлення, монтаж

Точне і якісне виконання поставленого завдання

Гарантійне і пост-гарантійне обслуговування

Працюємо на ринку України вже 9 років

Встановлюємо автоматику для шаф і пультів управління

Економічний ефект