Азбестові материали

Азбестові материали

Це хороший теплоізоляційний матеріал, що володіє вогнетривкими властивостями. Його застосовують як в побуті так і в промисловості. Цей матеріал відрізняється тим,що має підвищену прочність. Він володіє біологічною стійкістю і має відмінні експлуатаційні характеристики.
На основі азбестового картону може бути побудовано будь-яке протипожежне приміщення. Призначений для захисту від можливих подій в приміщеннях (електрощитові, зокрема) як громадського, так і промислового призначення, а термін служби азбестового картону може вимірюватися багатьма десятиліттями.

Проектування, розробка, виготовлення, монтаж

Точне і якісне виконання поставленого завдання

Гарантійне і пост-гарантійне обслуговування

Працюємо на ринку України вже 9 років

Встановлюємо автоматику для шаф і пультів управління

Економічний ефект

Властивості азбесту і його застосування

Азбестові волокна міцні, довговічні і стійкі до тепла, кислот і тертя. Через ці кориснi фізичнi властивостi азбестові волокна часто комбінували з іншими матеріалами для використання в промислових, морських, автомобільних, наукових і будівельних виробах.
Азбест додається до багатоьх матеріалiв через його низьку вартість і довговічності. Виробники використовують мінерал в таких продуктах, як цемент, клей, гальмівні колодки оскільки він жаростійкий і вогнестійкий, а також допомагає матеріалам протистояти хімічним реакціям.
Азбест найбільш широко використовується в будівельній промисловості. На частку промисловості припадає 70-80% всього споживання азбесту. Азбестові волокна використовуються в теплоізоляційних, покрівельних матеріалах, азбестоцементу та інших продуктах для підвищення довговічності і стійкості до атмосферних впливів.
Сфера застосування азбесту: ізоляція труб, котлів, гофрованих повітряних осередків, пробоїни і блоки, вогнезахисні або ж акустичні текстурні продукти (включає акустичну штукатурку, декоративну штукатурку, текстуровану фарбу або покриття, протипожежні ковдри, протипожежні штори, протипожежні двері), текстильні і тканинні вироби (включає ковдри, захисні тканинні покриття, одяг, азбестові рукавиці, нитки, шнури, пряжу, обплетення) шпаклювальні, виправляють і проклеюючі склади (включає в себе герметики, шпаклівки, з’єднання, термоплёночние склади), прокладки і ущільнення (включаючи прокладки для високих температур, ущільнення для промислових товарів, ущільнення під високим тиском, ущільнення з азбесту, армовані сталевою або мідним дротом), асбестоцементная труба і листовий матеріал, фрикційні матеріали (автомобільні і залізничні гальма і зчеплення).
Азбест також застосовується в гальмівних колодках ліфта, панелях ліфтового обладнання, воздуховодах, перегородках електричних панелей, електротехнічної тканини, градирнях.