Як вибрати стрічковий конвеєр

Основною нашим спеціалізацією є виробництво стрічкових конвеєрів. За роки виготовлення стрічкових транспортерів нами накопичений величезний досвід по виробництву цього обладнання, яке знаходить застосування у всіх галузях промисловості і сільського господарства.

Початковим етапом, в виготовленні стрічкового конвеєра, є заповнення замовником опитувального листа. Після цього відбувається уточнення всіх питань, пов’язаних з виробництвом транспортера. На цьому етапі замовнику необхідно слідувати порадам наших фахівців, які мають величезний досвід у виробництві стрічкових конвеєрів і як наслідок знають відповідь на багато питань, пов’язаних з транспортуванням вантажу за допомогою конвеєрних ліній.

У зв’язку з тим, що замовник часто стикається з установкою транспортера перший раз (такі ситуації виникають при налаштуванні виробництва або ж при облаштуваннi сільськогосподарських виробництв і підприємств) він не завжди може знати про існування проблем, які можуть виникнути в процесі експлуатації стрічкового конвеєра.

Вибір типу транспортерної стрічки, її ширини, потужності і типу приводу, а також цілого ряду інших параметрів майбутнього транспортера, що залежать від типу переміщуваного вантажу, довжини конвеєра, умов експлуатації транспортера, найкраще провести в тісній співпраці з фахівцями НПК “ХарьковТрейдСервіс”.

Неточності що допускаються замовником в бажаних параметрах стрічкового конвеєра, з причини відсутності досвіду, можуть відбитися на довговічності конвеєра, а також можуть проявитися в тому, що транспортер не розвиватиме бажаних показників продуктивності.

Залежно від умов роботи, наші фахівці допоможуть Вам визначиться з типом стрічкового транспортера, який найкраще підійде для вирішення поставлених завдань.

НПК “ХарьковТрейдСервіс” випускає весь асортиментний ряд стрічкових транспортерів. Ми зможемо підібрати оптимальний варіант стрічкового транспортера, який ідеально впишеться в ваш робочий процес і збільшить економічні показники вашого підприємства, що є важливим чинником в умовах сучасної конкурентної економіки.

Share:

Write a comment