Виробництво ковшів для зерносушарок і норій будь-якого типу

Норийные ковши

Виготовляємо під замовлення ковші норійні, металеві та полімерні, ковші для транспортування цементу, для й інших сипучих матеріалів.

Ківш норії використовується для захоплення, підйому, а також вертикального переміщення і вивантаження різних сипучих матеріалів. Ковші норійні виготовляються за спеціальною технологією.

Ковші прикріплюють до стрічки норійні болтами, які мають пласку головку з двома шипами на внутрішній стороні. Це запобігає прокручування болта при закручуванні гайки. Залежно від ширини ковші до стрічки кріплять з певним інтервалом (кроком) двома, трьома або чотирма болтами з шайбами ​​і двома гайками. Близько отворів для кріплення ковші мають поглиблення, в яке при затиску входить плоска головка болта врівень зі стрічкою, що не створює додаткового опору при русі стрічки по барабану.

На стрічках шириною більше 600 мм ковші розташовують у два ряди в шаховому порядку. На ковші великої ширини при зачерпиваніі продукту діють значні зусилля і буде виникати деяке гальмування стрічки (пульсація). При шаховому розташуванні ковшів в два ряди пульсація згладжується і зменшується її негативний вплив.

Share:

Write a comment